Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Według raportu IRCenter, aż 90 proc. polskich internautów korzysta z mediów społecznościowych. Jak wykorzystać ich potencjał w swoim biznesie? W jaki sposób dobrać odpowiedni kanał oraz jakim językiem się posługiwać, aby trafić do dużego grona odbiorców? Już w najbliższy czwartek, 17 maja o godzinie 19:00, w łódzkim Idea Hub, opowie o tym Paulina Kaczmarek, specjalistka ds. komunikacji w Fundacji JiM.

W czołówce najpopularniejszych social mediów, według najnowszego raportu Social Media Examiner, plasują się, kolejno: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, YouTube, Pinterest oraz Snapchat. Te same badania wskazują, że aż 97 proc. firm używa Facebooka do komunikacji z potencjalnymi bądź obecnymi klientami. Media społecznościowe wciąż udostępniają coraz to nowsze funkcje, dając coraz większe możliwości użytkownikom biznesowym, którzy z sukcesem, w szybki i wygodny sposób, mogą z nich korzystać w kontakcie z klientami.

Nie wystarczy jednak przypadkowy komunikat. Aby media społecznościowe stały się faktycznym sprzymierzeńcem biznesu, warto dopasować komunikację oraz jej kanały do grupy docelowej, do której chcemy trafić. Jak to zrobić? Czym jest skuteczna komunikacja, czyli jak mówić, żeby nas zobaczyli i zapamiętali? Jak zaangażować użytkowników i zbudować społeczność wokół marki? Czy warto inwestować w reklamę w social mediach? Już w najbliższy czwartek, 17 maja o godzinie 19:00 w łódzkim Idea Hub w ramach bezpłatnych warsztatów networkingowych dla przedsiębiorców, odpowiedzi na wszystkie te oraz jeszcze więcej pytań udzieli Paulina Kaczmarek, specjalistka ds. komunikacji w Fundacji JiM, która posiada doświadczenie w budowaniu i realizacji strategii obecności firmy w internecie. Prowadziła kampanie takich firm jak Bridgestone, Estee Lauder, Merci Chef!, Actavis. Wiedzę zdobywała w łódzkich agencjach marketingowych. Od lat związana jest z marketingiem internetowym. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, jednak wymagana jest deklaracja obecności za pośrednictwem strony https://293055-93.evenea.pl/ bądź drogą mailową – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..