Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Negocjują zarówno jednoosobowe przedsiębiorstwa, startupy, jak i międzynarodowe korporacje. Tegoroczne badania LoginTrade pokazują, że aż 67% biznesmenów często korzysta z tej metody komunikacji i wspólnego osiągania celu. Wydają się one więc niemal nieodłączną częścią życia zawodowego. Tajniki skutecznego negocjowania już w najbliższy czwartek, 26 kwietnia o godzinie 18:00 w poznańskim Idea Hub przybliży Marek Wysocki, doradca oraz wprawny negocjator.

Złota zasada negocjacji brzmi „bądź łagodny dla człowieka, a twardy dla problemu". Negocjacje są procesem, któremu przyświeca cel osiągnięcia porozumienia z innymi. Idealne negocjacje przewidują zaspokojenie potrzeb obu stron. Rozumienie ich zasad sprawia, że rozmówca jest bardziej skuteczny w ustalaniu warunków współpracy, zarówno ze współpracownikiem, jak i kontrahentem.

Negocjacje to sztuka, a ich skuteczność może być niezwykle rozległa. Prawidłowe pertraktacje składają się z pięciu elementów: zbierania danych, prenegocjacji, przygotowania do negocjacji, aż do negocjacji, a tuż po nich – spełniania ustalonych warunków. W dużej mierze ich sukces zależy od kompetencji miękkich osoby odpowiedzialnej za negocjacje.

O tym, jakie podjąć kroki, aby negocjacje stały się proste, a przy tym efektywne oraz czym jest proces negocjacyjny i kiedy się on zaczyna, już w najbliższy czwartek, 26 kwietnia o godzinie 18:00 w poznańskim Idea Hub opowie Marek Wysocki, doradca, trener, coach i wprawny negocjator, który od wielu lat wspiera rozwój biznesów i startupów. Przez ponad 20 lat pracował zarówno w małych firmach, jak i wielkich korporacjach na stanowiskach sprzedażowych, menedżerskich i zarządczych. Zgłębił tajniki negocjacji codziennych zamówień i finalizował strategiczne kontrakty krótko- i długoterminowe. Pracuje nad rozwojem zarówno z właścicielami firm, ich zarządami i średnią kadrą kierowniczą, jak i zespołami handlowymi. Z sukcesem rozwija również własną firmę. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, zapisy prowadzone są za pośrednictwem strony https://293055-91.evenea.pl/ lub drogą mailową – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Idea Hub to przestrzeń coworkingowa, w której można bezpłatnie popracować, napić się kawy czy wynająć salę konferencyjną na spotkanie biznesowe. Regularnie odbywają się w niej również szkolenia dotyczące pozyskiwania i rozwijania przedsiębiorczych kompetencji.