Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

o nowej umowie EIP z Click Dimensions 

Rok 2017 zakończył się w EIP umową partnerską z Click Dimensions. Jest to narzędzie dostępne w sklepie aplikacji Microsoftu, zintegrowane z systemem Dynamics 365, szczególnie interesujące dla tych firm, które mają ambitne plany marketingowe.

Jako partner Click Dimensions,  zamierzamy usprawnić efektywność narzędzi przeznaczonych dla Klientów, a przede wszystkim działań marketingowych, które sami przeprowadzają.

Na co konkretnie wpłynie nowe partnerstwo? Warto wymienić kilka głównych zalet Click Dimensions. Po pierwsze aplikacja usprawni wysyłanie korespodnencji masowej. Wprowadzone funkcje są przejrzyste i intuicyjne, więc od tego momentu operowanie mailingiem będzie już tylko przyjemnością. Od 2018 roku zostaną również usprawnione kampanie marketingowe, a to dzięki interfejsowi drag-and-drop. Otwiera on wiele nowych możliwości, a przede wszystkim poprawia szybkość pracy nad projektami. Dzięki aplikacji Click Dimensions możliwe jest również tworzenie formularzy online, które można z łatwością wstawić na stronę Klienta i otrzymać dzięki temu odpowiedź wprost od użytkowników. Co więcej, odpowiedzi na formularze będą także analizowane, a wyniki raportowane. Jeżeli mowa o analizie danych, to Click Dimensions umożliwia  maksymalne wykorzystywanie zebranych danych i przy użyciu innych narzędzi jak system XRM czy Power BI, przestawienie zaawansowanych statystyk.

Więcej informacji przeczytasz na naszym blogu: http://blog.eip.pl/25744-eip-partnerem-click-dimensions

Click Dimensions, jako jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi do prowadzenia działań marketingowych, na pewno ułatwi działania naszych Klientów. Zastanawiasz się nad wdrożeniem systemu Dynamics 365 wraz z Click Dimensions – skontaktuj się z nami!