Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

czyli jak poprawnie wykorzystać potencjał swojej firmy.

Firma EIP zajmuje się wdrażaniem nowatorskich rozwiązań IT. Jest wiodącym partnerem Microsoftu, a w 2017 r. została uznana za Partnera Roku w kategorii Dynamics NAV.  Skupiając się na wdrażaniu systemów integrujących infrastrukturę technologiczną, zostaliśmy wyróżnieni spośród wielu innych przedsiębiorstw i możemy dziś posługiwać się tytułem Partnera Roku Microsoft.

W ubiegłym roku EIP zdobyła szereg wyróżnień świadczących o znacznym rozwoju. Rok 2017 był pełen sukcesów,  a rozpoczął się od przyznanego w lutym  Diamentu Forbesa. Wyróżnienie tego prestiżowego miesięcznika nadawane jest najszybciej rozwijającym się firmom i przedsiębiorcom w Polsce. 

Kilka miesięcy później przedstawiciele EIP uczestniczyli w elitarnej konferencji Microsoftu w Waszyngtonie. To znaczące wydarzenie przeznaczone dla partnerów strategicznych Microsoftu, organizowane jest co roku i zrzesza najlepiej rozwijające się firmy z całego świata. Znacznym wyróżnieniem był fakt, że EIP w Waszyngtonie pojawiła się ze statusem przynależności do Inner Circle Partner for Microsoft Dynamics. Do tej wyjątkowej grupy należy tylko 1 % partnerów Microsoftu, co oznacza znalezienie się w grupie 40 najlepszych partnerów z całego świata. Wyróżnienie Inner Circle for Dynamics jest przyznane za wyniki biznesowe w zakresie sprzedaży rozwiązań biznesowych z rodziny Dynamics, do której należy gama produktów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem (ERP), oraz zarządzanie relacjami z klientami (CRM). Warto wspomnieć, że EIP jest jedyną firmą z Polski i jedną z niewielu z Europy Środkowo Wschodniej włączoną do Inner Circle. Więcej informacji można przeczytać na blogu EIP.

Zostaliśmy docenieni również na rynku Polskim - po konferencji w Stanach, Microsoft Polska ogłosiło, że EIP otrzymuje nagrodę Partnera Roku Microsoft. Ten tytuł trafia do partnerów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w oficjalnym rankingu partnerów prowadzonym co roku w okresie od 1 lipca do 30 czerwca. EIP wyróżniona w kategorii Dynamics NAV, była oceniania nie tylko za wyniki sprzedaży. Przy przyznawaniu nagrody ważne było to, w jaki sposób została realizowana obrana strategia czy założone cele zostały osiągnięte, oceniane były również kompetencje zespołu oraz działania marketingowe. To niewątpliwie wyjątkowe osiągnięcie napędza do działania, jak podkreślaliśmy na blogu: Tytuł Partnera Roku w segmencie rozwiązań Dynamics NAV jest dla nas potwierdzeniem, że droga, którą obraliśmy jest właściwym wyborem. Jest to również niesamowita motywacja, która zobowiązuje do dalszego rozwoju.

Do obowiązkowych zadań tych, którzy pragną rozwoju, należy niewątpliwie uczestniczenie w międzynarodowych konferencjach. Członkowie zespołu EIP uczestniczyli w październikowej konferencji EMEA Directions w Madrycie. Organizowane corocznie od 2008 r. wydarzenie wypracowało sobie status największej niezależnej imprezy partnerującej Dynamics i zrzeszającej przedstawicieli 600 firm z 60 krajów z całego świata. Kolejnym spotkaniem podczas którego poruszano temat Microsoft Dynamics NAV, było listopadowe NAVTechDays w Antwerpii, w którym również uczestniczyli przedstawiciele  EIP.

W 2018 rok Grupa EIP wchodzi z pełnym zaangażowaniem, posiadając już solidne podstawy do dalszego rozwoju.  Czekając na kolejne wyróżnienia, zachęcamy do kontaktu z EIP