Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Czy obecność dyrektora HR na spotkaniach zarządu to korzyść dla organizacji? Do jakich danych powinien mieć on dostęp, by móc efektywnie wspierać proces zmian przeprowadzanych w firmie? Jakie procesy i jakimi metodami powinien mierzyć, by móc formułować strategiczne wnioski i rekomendacje dla zarządu? Tego dowiedzą się uczestnicy bezpłatnego szkolenia on-line, które poprowadzi Monika Grabowska, dyrektor sprzedaży Macrologic. Webinar odbędzie się 25 lipca br. o godz. 10:00. Rejestracja na wydarzenie dostępna jest pod adresem: www.webinar.macrologic.pl.

Z badania zrealizowanego przez Antal na zlecenie Macrologic wynika, że średnio co czwarta firma nie mierzy żadnego z 8 kluczowych procesów będących przedmiotem zainteresowania dyrektorów HR. Tymczasem brak miarodajnych informacji uniemożliwia identyfikację punktów krytycznych tego typu procesów, a przez to również ich usprawnienie. Organizacje, które bagatelizują znaczenie zarządzenia procesami HR mają zdecydowanie więcej problemów z wprowadzaniem zmian i zarządzaniem nimi, a także występuje w nich większe ryzyko podejmowania błędnych decyzji zarządczych.

Czy można zatem odwrócić taki sposób działania, przejąć kontrolę nad procesami HR w firmie i w wiarygodny sposób je mierzyć, a następnie na bazie takich danych usprawniać funkcjonowanie całej firmy? Monika Grabowska, dyrektor sprzedaży Macrologic, jest przekonana, że tak i podczas bezpłatnego webinaru „Czy Dyrektor HR jest potrzebny na spotkaniach Zarządu?” postara się wyjaśnić, jak to zrobić.

Szkolenie on-line zaplanowano na wtorek 25 lipca br. o godz. 10:00.
Rejestracja na wydarzenie dostępna jest pod adresem: www.webinar.macrologic.pl.

Kluczowe zagadnienia, które zostaną wówczas poruszone to:

  • sposoby pomiarów procesów HR, 
  • zarządzanie procesami HR w kontekście wymiernych efektów dla całej organizacji,
  • zasady formułowania strategicznych wniosków i rekomendacji dotyczących pożądanych zmian w organizacji.