Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Rafcom studium przypadku - Wybór systemu backupu

 

logo ca

 

Spółka akcyjna Südzucker Polska, będąca częścią europejskiego koncernu Südzucker, zdecydowała się na wdrożenie systemu ochrony plików, e-maili i baz danych firmy CA Technologies dostarczonego przez naszą firmę.

Rozwiązanie CA ARCserve D2D spełniło wysokie wymagania klienta, umożliwiając uproszczenie administracji i zapewniając najwyższej klasy bezpieczeństwo w codziennej pracy.

Firma Südzucker Polska potrzebowała sprawdzonego i łatwego w obsłudze systemu, który kompleksowo zabezpieczy działania ponad 30 serwerów, urządzeń fizycznych i wirtualnych w centrali i oddziałach a także płynne i bezawaryjke działanie aplikacji MS Windows Server, MS SQL Server i MS Exchange Server.

Rozwiązanie CA ARCserve D2D dostarczone przez RAFcom nie tylko spełniło te wymagania, ale także zapewniło klientowi sprawny system odzyskiwania danych po awariach (także na maszyny wirtualne) wraz z funkcjami backupu danych.

Pobierz Case Studies  CA Südzucker Polska >>>

O rozwiązaniu CA ARCServe D2D

CA ARCserve D2D to oprogramowanie do odzyskiwania danych z dysków, które zostało zaprojektowane z myślą o idealnym połączeniu szybkiej, prostej i niezawodnej ochrony oraz odzyskiwania wszystkich danych biznesowych. Rozwiązanie to umożliwia wykonywanie wymienionych czynności na serwerach fizycznych i wirtualnych w oparciu o dyski lokalne lub pamięć masową w chmurze poza siedzibą firmy.