Aktualności
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

InsERT, krajowy lider rynku oprogramowania dla MSP, otrzymał tytuł Partnera Roku Microsoft. Producent został nagrodzony za stworzenie aplikacji vendero, która otwiera setkom tysięcy małych i średnich firm dostęp do e-biznesu.

 

InsERT wyróżniony został tytułem Partnera Roku podczas tegorocznego zjazdu polskich partnerów Microsoftu. Uczestniczyło w nim ponad 400 specjalistów: integratorów, dystrybutorów i deweloperów. Spółka otrzymała nagrodę za stworzenie aplikacji vendero – prostego i wygodnego sposobu na zaistnienie z biznesem w Internecie.

Istniejemy na rynku producentów oprogramowania od ponad 20 lat. Większość naszych klientów to firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. To do nich właśnie, poprzez rozbudowaną sieć kilkuset partnerów, kierujemy nasze programy wspierające sprzedaż, księgowość czy kadry i płace – mówi Aleksander Greinert, wicedyrektor ds. sprzedaży w InsERT S.A. – Większość naszych klientów poszukuje tradycyjnych, pudełkowych rozwiązań, jednak mimo to zauważamy, że duża ich część zaczyna dostrzegać korzyści płynące ze stosowania rozwiązań typowo chmurowych. Dzięki możliwościom Azure websites i innych technologii chmurowych zbudowaliśmy aplikację e-commerce, za pomocą której nasi klienci mogą w bardzo łatwy sposób tworzyć własne sklepy internetowe i proste witryny bez posiadania zaawansowanej wiedzy. Skalowalność chmury dała nam możliwość zaoferowania kolejnego, bardzo przydatnego w biznesie rozwiązania i to w dobrej cenie – dodaje Aleksander Greinert.

System vendero pozwala nawet niewielkim firmom łatwo zaistnieć w Internecie. Aplikacja otwiera drzwi do e-handlu użytkownikom systemów z linii InsERT GT oraz InsERT nexo, które w codziennej działalności wykorzystuje ponad 1/3 małych przedsiębiorstw handlowych w Polsce. Dzięki vendero, szybko i wygodnie, bez specjalistycznej wiedzy na temat tworzenia stron WWW, można założyć i uruchomić sklep internetowy, witrynę z ofertą lub firmowy serwis. Intuicyjny kreator prowadzi użytkownika krok po kroku do gotowej witryny w ciągu zaledwie kilku minut. Wystarczy wybrać jeden z szablonów graficznych, liczbę podstron i elementy, które mają się na nich znaleźć. Gotowe szablony oraz widgety pozwalają dostosować witrynę do indywidualnych preferencji, a zawartość, układ i kolorystyka serwisu mogą być w dowolnym momencie modyfikowane. Powstałym w ten sposób serwisem można zarządzać z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

Użytkownicy aplikacji mają m.in. dostęp do dokładnych zestawień zamówień, co pozwala w każdym momencie sprawdzić, na jakim etapie realizacji znajduje się dany zakup – i to zarówno po stronie klienta, jak i administratora sklepu. Dzięki integracji z Subiektem wszystkie wybrane towary i usługi z systemu handlowego automatycznie pojawiają się w sklepie, a każde złożone zamówienie trafia do Subiekta. Aplikacja umożliwia wybór wielu rodzajów płatności, w tym szybkich płatności internetowych PayU. Mechanizm powiadomień pomaga utrzymać bezpośredni kontakt z klientami i na bieżąco informować ich np. o stanie realizacji zamówienia.

vendero dostępne jest w abonamencie rocznym, zarówno w wersji pudełkowej – dla sklepu do 1000 produktów, jak i w wersji elektronicznej – dla firmowego serwisu, witryny z ofertą 1000 lub 3000 produktów, sklepu z 1000 lub 3000 produktów. Posiadacze aktywnego abonamentu do Subiekta nexo lub GT mogą bezpłatnie skorzystać z firmowego serwisu WWW. Więcej informacji na http://vendero.pl

InsERT S.A. jest największym w kraju – pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał blisko 600 tysięcy licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych. www.insert.com.pl