Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Onex Group znalazła się  w prestiżowym gronie najlepszych partnerów firmy Microsoft z całego świata.

Stosowanie najlepszych praktyk w zakresie innowacji i wdrażania rozwiązań dla klientów opartych o technologie Microsoft to uzasadnienie dla przyznania Onex Group tytułu Polskiego Partnera Roku sektora małych i średnich przedsiębiorstw w corocznym konkursie Partner of the Year Awards organizowanym przez Microsoft. Firma została nagrodzona za działania sprzedażowe podjęte w ostatnim roku fiskalnym Microsoft w segmencie rozwiązań chmurowych takich jak Office 365 czy Microsoft Azure. 

- Tytuł Partnera Roku SMB Microsoft to nagroda dla tych firm, które w danym roku wyróżniały się pod względem wyników. Onex Group zdecydowanie na taki tytuł zasługiwał, zwłaszcza, że nasza współpraca już od dłuższego czasu układa się bardzo dobrze. Mamy nadzieję, że ten pozytywny trend utrzyma się jak najdłużej – mówi Tomasz Dorf, Dyrektor Segmentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw z Microsoft.

- Tytuł Partnera Roku firmy Microsoft to dla nas bardzo duże wyróżnienie, które potwierdza, że przyjęta przez nas strategia rozwoju jest słuszna i powinniśmy się jej trzymać. Indywidualne podejście do klienta, jak najlepsze jego wsparcie i atrakcyjna oferta to filary naszej działalności, które dały nam pozycję najlepszego partnera Microsoft. Teraz naszym zadaniem jest wyznaczanie sobie nowych celów, aby nie tylko utrzymać pozycję lidera, ale jeszcze ją umocnić. Zwłaszcza, że zakładamy, że zainteresowanie klientów produktami firmy Microsoft będzie stale rosło – komentuje Jakub Hryciuk, Dyrektor Zarządzający w Onex Group.

Tytuł Polskiego Partnera Roku 2015 sektora małych i średnich przedsiębiorstw zapewniła firmie Onex Group sprzedaż usług cloudowych Microsoft do ponad 2,5 tys. klientów z sektora MŚP w ostatnich czterech kwartałach. To 4-krotny wzrost w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego. Taki wynik wskazuje na coraz większą popularność usług w chmurze zarówno wśród małych i średnich, jak i dużych firm w Polsce. Eksperci Onex Group wskazują również, że rośnie nie tylko zainteresowanie i znajomość rozwiązań Microsoft, ale również oczekiwania klientów, którzy zdają sobie sprawę, że stawiając jakość obsługi na pierwszym miejscu, będą odnosić największe sukcesy.

- Na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy zaszły duże zmiany w świadomości klientów MŚP, również w kontekście rozwiązań chmurowych. Stali się oni bardziej wymagający i oczekują nie tylko rozwiązań klasy premium, jakimi są usługi cloudowe Microsoft, ale też adekwatnego podejścia dostawców. Już teraz możemy powiedzieć, że nasi rodzimi mali i średni przedsiębiorcy w zakresie oczekiwań profesjonalnej jakości usług, doganiają swoich zachodnich odpowiedników. Szukają rozwiązań oraz dostawców sprawdzonych, tanich, ale przede wszystkim oferujących najwyższą jakość usług – dodaje Rafał Suchożebrski, Dyrektor Sprzedaży w Onex Group.

Nagrodą dla zwycięzcy Partner of The Year Awards jest dofinansowanie marketingowe w wysokości 10 tys. dolarów, które w Onex Group zostanie przeznaczone na działania marketingowo-promocyjne firmy. 

 

Onex Group jest niezależną firmą, która oferuje produkty i usługi oparte o technologie firmy Microsoft. Jako złoty partner Microsoft (Microsoft Gold Certfied Partner) produkuje szkolenia z oprogramowania Microsoft, m.in. Office, Windows, Access, Project, które są dostępne za pośrednictwem dedykowanej platformy e-learningowej. W ofercie firmy znajdują się zarówno kursy przeznaczone dla użytkowników indywidualnych jak również biznesowych. Dodatkowo Onex Group za pośrednictwem sklepu CentrumXP.pl oferuje pełen wachlarz produktów Microsoft.

Onex Group powstała w 2005 roku i przez trzy lata działała pod nazwą CentrumXP.pl. Wśród dotychczasowych klientów firmy są instytucje administracji publicznej takie jak Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP, Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych oraz małe, średnie i duże firmy, m.in. Telekomunikacja Polska, Orange, Enea czy ArcelorMittal.

Każde szkolenie Onex Group to pakiet wiedzy prezentowany w nowoczesny i bardzo przystępny sposób, poprzez multimedialne wykłady i interaktywne ćwiczenia. Uzyskane umiejętności z obsługi programów Microsoft pomagają przedsiębiorcom i ich pracownikom na zwiększenie efektywności powierzonych zadań, lepsze organizowanie projektów i zarządzanie danymi w biznesie.