Sprzęt

Kompresory, potocznie nazywane sprężarkami, są nieodzownym wyposażeniem wielu przedsiębiorstw, od przemysłu ciężkiego po mniejsze zakłady rzemieślnicze. Ich bezawaryjna praca jest niezbędna dla zapewnienia ciągłości procesów produkcyjnych. Jednak nawet najbardziej niezawodne urządzenia wymagają regularnej konserwacji i serwisu. Właśnie o tym, jak dbać o swoją sprężarkę i dlaczego regularny serwis kompresorów jest tak ważny, przeczytasz w poniższym artykule.

Więcej…Serwis kompresorów – klucz do długiej żywotności Twojego sprzętu

Einstein Copilot to nowy, generatywny asystent konwersacyjny oparty na sztucznej inteligencji dostępny w każdej aplikacji Salesforce. Einstein Copilot Studio pozwoli każdej organizacji dostosować rozwiązanie Einstein do konkretnych potrzeb biznesowych. Einstein Copilot i Einstein Copilot Studio zawierają Einstein Trust Layer – rozwiązanie chroniące wrażliwe dane, a jednocześnie pozwalające firmom wykorzystywać je do ulepszania generatywnych odpowiedzi AI.

Więcej…Salesforce wprowadza kolejną generację AI Einstein

W branży przemysłowej najlepiej korzystać z odpowiedniego wyposażenia, które usprawni procesy produkcyjne. Silnik wibracyjny może tutaj odegrać kluczową rolę. W tym artykule dowiesz się, czym jest silnik wibracyjny, jakie ma zastosowania i jak go prawidłowo dobrać do konkretnej instalacji.

Więcej…Silnik wibracyjny - czym jest i do czego służy?

Drabina ewakuacyjna to narzędzie używane do skutecznej ewakuacji ludzi z budynków w sytuacjach awaryjnych, takich jak pożar lub inne zagrożenia. Wybór odpowiedniego rodzaju drabiny zależy od wielu czynników, w tym wysokości budynku, dostępu do okien lub zewnętrznych miejsc oraz potrzeb ewakuacyjnych.

Więcej…Drabina ewakuacyjna opisana prostym językiem dla Kowalskiego

Branża automotive wymaga od producentów oraz dostawców ścisłego trzymania się rygorystycznych norm. Wykorzystanie dedykowanych rozwiązań przygotowanych przez specjalistów dysponujących odpowiednią wiedzą i doświadczeniem stanowi sposób na spełnienie ustalonych założeń. Jednym z takich rozwiązań są spersonalizowane systemy automatycznego druku i aplikacji etykiet.

Więcej…Branża automotive - Aplikatory i drukarki etykiet na miarę

Ochrona przed wzrokiem osób z zewnątrz jest podstawową funkcją przesłon, stosowanych w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Niezależnie od Twojego gustu możesz dopasowywać je do designu budynku oraz aranżacji wnętrz. Poznaj adhezyjna folię elektryczną, której minimalizm, niezawodność i nowoczesny wygląd pozwolą Ci pożegnać się z ciężkimi zasłonami.

Więcej…Inteligentna folia elektryczna na okno - odkryj nowe możliwości ochrony i prywatności!

Udany urlop to nie tylko zwiedzanie nowych miejsc, ale przede wszystkim beztroska i wolność od codziennych obowiązków, również tych domowych. A gdyby ten odpoczynek od domowych prac można było przedłużyć nawet po powrocie do domu, a nawet ułatwić sobie sprawę na co dzień? Z tymi nowoczesnymi technologiami to możliwe

Więcej…Powrót z wakacji do czystego domu? Dzięki tym innowacyjnym rozwiązaniom – to możliwe!

12 kultowych, surrealistycznych obrazów ze zbiorów Fundació Gala-Salvador Dalí dołącza do bogatej oferty dzieł sztuki w aplikacji Art Store dostępnej na telewizorach The Frame. Dodatkowo, aby uhonorować pojawienie się dzieł hiszpańskiego malarza w ofercie firmy Samsung, z początkiem sierpnia, w ramach serii filmów wideo „Poznaj artystę”, został opublikowany krótki film dokumentalny poświęcony jego życiu i twórczości[1].

Więcej…Na telewizorze The Frame dostępne są arcydzieła Salvadora Dali

Salesforce Starter to najszybszy i najłatwiejszy sposób na rozpoczęcie pracy z systemem CRM. Starter łączy możliwości sprzedaży, obsługi klienta i marketingu w prostym, nieszablonowym rozwiązaniu, aby pomóc małym i średnim firmom znaleźć, zdobyć i utrzymać klientów.

Więcej…Salesforce wprowadza Starter Suite – CRM dla małych firm

Sezon letni w pełni i już zdążyliśmy zaznać wielu upalnych dni. Pamiętając lata ubiegłe i zdając sobie sprawę z procesu ocieplania klimatu, możemy przypuszczać, iż upalne lato będzie się wydłużać, a gorących dni zapewne możemy się jeszcze spodziewać we wrześniu, a może nawet w październiku. Lodówki Side by Side od firmy Samsung idealnym rozwiązaniem.

Więcej…Zobacz, jakie udogodnienia zapewniają lodówki typu Side by Side marki Samsung.

Według danych firmy Samsung w Polsce już 3 500 000 telewizorów tej firmy jest podłączonych do Internetu. Większość z nich, czyli 2 900 000 to modele z systemem Tizen, a pozostałe wykorzystują starszy system Orsay. Samsung jest jedną z pierwszych firm, która wprowadziła dostęp do Internetu w swoich telewizorach, dzięki czemu obecnie oferuje niezwykle bogatą ofertę aplikacji filmowych, muzycznych czy gamingowych

Więcej…3 500 000 aktywnych telewizorów Samsung Smart TV

Nowa umowa na innowacje produktowe zapewni najnowocześniejsze rozwiązania vRAN o większej, by sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na pojemność. Firma Samsung Electronics Co., Ltd. ogłosiła dziś, że rozszerza współpracę z Intelem poprzez zawarcie nowej umowy dotyczącej innowacji produktowych, umożliwiającej partnerom dalszy rozwój wydajniejszej i bardziej przepustowej zwirtualizowanej sieci dostępu radiowego (vRAN).

Więcej…Samsung rozszerza współpracę z Intelem

Telewizory Samsung o większych przekątnych na dobre zagościły w polskich domach. Według danych firmy badawczej GfK w czerwcu bieżącego roku wśród 10 najchętniej kupowanych telewizorów, aż 5 stanowiły modele firmy Samsung. Ponadto Polacy coraz częściej decydują się na modele o przekątnej 65 cali, co potwierdza rosnące zapotrzebowanie na większe rozmiary ekranów.

Więcej…Telewizory Samsung - najchętniej kupowane w czerwcu

Secfense, firma działająca w obszarze cyberbezpieczeństwa, opracowała i wprowadziła na rynek nowe narzędzie – Secfense IdP (identity provider). Dzięki niemu organizacje mogą dowolnie konfigurować ustawienia tożsamości cyfrowych, korzystając z różnych narzędzi IAM i nie ograniczając się do jednego dostawcy. Nowe rozwiązanie pozwala też wdrożyć dodatkowe zabezpieczenia, takie jak uwierzytelnianie bez hasła (passwordless), dostęp warunkowy, mechanizm wykrywania botów czy behawioralną biometrię, niezależnie od tego, czy te funkcje są w pakiecie dostarczanym przez producenta IAM.

Więcej…Secfense Identity Provider - Nowe rozwiązanie

Dociski szybkomocujące są używane w wielu zakładach. Skąd bierze się popularność tych elementów? Jakie mają zalety? Na czym polega ich działanie? Na te pytania szczegółowo odpowiadamy w nowym wpisie.

Więcej…Dociski szybkomocujące - kluczowe narzędzia do stabilnego mocowania w przemyśle

Nanotechnologia to dziedzina nauki, która w ostatnich latach zyskała ogromne znaczenie we współczesnym przemyśle. Jej wykorzystanie ma istotny wpływ na rozwój różnych branż, w tym także przemysłu przetwórstwa tworzyw. Nanotechnologia umożliwia m. in. opracowanie zaawansowanych powłok antykorozyjnych, które znajdują szerokie zastosowanie w systemach przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz innych obszarach wykorzystujących procesowe cykle chłodzenia form wtryskowych. Dzięki tym innowacyjnym rozwiązaniom, możliwe jest zwiększenie wydajności produkcji, redukcja kosztów konserwacji oraz poprawa trwałości i jakości komponentów.

Więcej…Przemysł tworzyw sztucznych wprowadza nanotechnologie

Wiele przedsiębiorstw przemysłowych postawiło na nowoczesne metody wytwarzania. Coraz powszechniejsze są metody obróbki materiałów poprzez frezowanie CNC. Komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych opiera się na możliwości dowolnego zaprogramowania układu, a przez to na uzyskanie wyrobu o pożądanych kształcie, wielkości i wzorze. Frezowanie polega na obrabianiu przedmiotu dzięki ruchowi obrotowemu narzędzia frezarki.

Więcej…Frezowanie CNC i narzędzia tokarskie - sprawdź ofertę na skrawanie24.pl