loading...
  Case Study
  Porady
  Coaching
  Internet

Porady

loading...
Porady

Internet

loading...
Internet
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Parking. Tak nazywa się nowa kafelka w aplikacja Provema. To rozwiązanie ma na celu ułatwienie kierowcom korzystanie z płatnych stref parkowania bez konieczności szukania parkomatu i odliczania drobnych pieniędzy. Środki pobierane są z konta za czas korzystania z parkingu. W każdej chwili można zdalnie przedłużyć lub zakończyć czas postoju.

Mobilnie – z każdego miejsca

Za parkowanie płacimy zdalnie z poziomu aplikacji. Z pozycji telefonu wprowadzimy dane pojazdu, opłacimy dostępną strefę parkowania. Przed parkowaniem należy oszacować czas, ale poniesiemy koszty tylko za faktyczny okres korzystania z parkingu. Można wybrać dopasowaną taryfę lub ustawić własny czas.

Opłata

Za parking kwota pobierana jest automatycznie z konta aplikacji. Provemę można zasilić poprzez doładowanie dotpay, przelew bankowy na numer IBAN lub dokonać wpłaty przez paysafecash.

Winieta

Przed skorzystaniem z parkowania należy pamiętać o umieszczeniu winiety za szybą pojazdu z informacją o parkowaniu z moBILET. Winietę można pobrać bezpośrednio z aplikacji do samodzielnego wydruku.

Gdzie z Provema?

Z Provema zaparkujesz nie tylko w dużych, znanych aglomeracjach, ale też w takich miastach jak Sieraków, Rakoniewice Praszka i wiele innych. Warto sprawdzić osobiście.

- Najważniejsze to spełniać oczekiwania naszych użytkoników. Cały czas podekreślamy, że aplikacja Provema jest multizadaniowa, multifinansowa, a co za tym idzie multinowoczesna - komentuje Monika Chrobasik; Project Manager w Provema.

Aplikacja jest bezpłatna do pobrania w google play, app store oraz app gallery